Sosyal Medya:

Kurumsal Bilişim | Teknik Servis

Elektronik Cİhazlarınıza Kurumsal Hizmet

Home Hizmetlerimiz

Kurumsal Bilişim Servis Hizmetleri

Satış sonrası hizmetler anlamında yetersiz kalan bir çok firmanın aksine arızalanan cihazlarınıza doğru ve yerinde destek verebilmek bizim için çok önemlidir. Biz en iyi ve kalıcı çözümleri sunmak için uzman ekibimizle beraber teknolojinin gelişimini ve bu gelişimin getirdiği sorunları ayrıntılarıyla takip ederek teknik anlamda gelişim içinde olmayı sürdürmekteyiz. Şikâyetlerinizin tam olarak giderilmesi için her adımda dikkatle onarım yaparak ve test ederek kesin sonuçlar elde ederiz. Aynı zamanda düşük maliyetle kritik sorunları çözmek için en son teknolojiye sahip teknik ekipmanlarla çalışırız. Bizim önceliğimiz elektronik cihazlarınıza verdiğimiz teknik servis hizmetlerinde müşterilerimize karşı güvenirliği sağlamaktır.

 Notebook Servis

Notebook bilgisayarlar günümüzde sürekli yanımızda bulundurabileceğimiz kullanışlı ve pratik elektronik cihazlardır. Dizüstü bilgisayarların bakımsız kalmalarından veya gelişigüzel kullanımlarından dolayı bazı fonksiyonları düzgün çalışmamaya hatta ciddi sorunlar yaratmaya başlayabilmektedir. Bazı elektronik arızlar önceden belirtiler gösterir bunlar bilgisayarda donma, mavi ekran hataları, görüntüde zaman zaman bozulmalar gibi sorunlardır. Bu gibi durumlarda unutulmaması gereken en önemli nokta  alanında uzman, yeterli bilgi ve tecrübeye sahip kişilerle iletişime geçerek çözüme ulaşmaktır.  servis hizmetleri veren firmamızla iletişime geçerek  notebook cihazlılarınız tamamen kullanılmaz hale gelemeden ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

PC Servisi

Teknoloji ürünleri günümüzde herkesin vazgeçemeyeceği iyi bir yardımcı halini almıştır.  all in one cihazlarınızda donanımsal veya yazılımsal sorunlar ortaya çıkabilir. Bu durumda sorunu çözmek uzmanlık gerektirir.  servis olarak alanında uzman kişilerle ekip kurmayı başarmış bir firma olarak siz değerli müşterilerimize en doğru çözümü sunmak için varız.Yazılımsal veya donanımsal sorunlarınıza teknik destek alabilmek ve sorunlarınızın giderilmesini sağlamak için bize ulaşmanız yeterli. Elektronik alanında profesyonel servis uzmanlarımızla teknik servis hizmetlerinde size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

 Ultrabook Servisi

Ultrabook cihazlar üretim teknolojisi gereği ince ve hassas yapıya sahiptirler. Teknolojinin gelişimiyle beraber sıradan dizüstü bilgisayarlar yerini ultrabooklara bırakmaktadır. Ultrabookların en önemli özelliği tabi ki çok ince olmalarıdır. Fakat ince olmasının bazı dezavantajları vardır. bunlar işlemci fanlarının daha küçük olması daha ince ham madde kullanılarak üretilen kasa ve ekranlardır. Oldukça ince olan cihazların kırılması ve arızalanması sıradan notebooklara göre daha kolaydır.  servisi uzman ekibimiz ultrabookların anakart onarımları veya parça değişimleri esnasında olağan dışı hasarlar gelmemesi için oldukça titiz çalışmaktadır.

Server PC Servisi

Server bilgisayarlarda en çok yaşanan sorunların başında sürekli çalışmasına bağlı olarak güç kaynağı arızaları gelmektedir. Server cihazlarınızın stabil çalışması için uygun çalışma ortamına sahip olması gerekmektedir. Toz ve nemin yoğun olduğu ortamlarda çok sık sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca Server bilgisayarlar normal bilgisayarlara göre daha sık bakım gerektirmektedir. Cihazınızda yaşadığınız herhangi bir sorun ile ilgili bizimle iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

 Monitör Servisi

Monitörlerde görüntü titremesi, ışık gelip gitmesi,elektrik kesintisi, bilgisayar bağlantı soketlerinin çalışmaması gibi sorunlar yaşanabilmektedir. Uzman ekibimiz bu gibi sorunların üstesinden kolaylıkla gelebilmekte ve tam anlamıyla çözüm sunmaktadır.